Virtualization &
Enterprise Mobility

Yaygınlaşan mobilite, zenginleşen kullanım şekilleri sayesinde sürekli artan kullanıcı taleplerine, en esnek ve en kolay çözüm sanallaştırmadır. Kurumsal kaynaklara istenen yerden, istenen cihazla, istendiği zaman, güvenli erişimi sağlamak, verilerinizi korumak ve yönetmek ancak sanallaştırma ile olur.

...

Uygulama Sanallaştırma

Kullanıcı sayısı arttıkça uygulama dağıtımı yapmak ve bilgisayarları kontrol altında tutmak zorlaşır. Veri merkezinde bulunan Windows uygulamalarını, kullanıcı cihazlarına tektek yüklemeden dağıtabilmek, yönetmek, kesintisiz çalıştırmak ancak XenApp ile mümkündür....

Masaüstü Sanallaştırma

Tüm bilgisayarların, tablet, cep telefonların sistem odasındaki Server ve Storage'lara taşınmış halidir. Kullanıcı sanal masaüstüne donanımdan bağımsız olarak her yerden bağlanır. Sistem yöneticisi tüm bu sanal bilgisayarları tek bir konsoldan yönetir.

Sunucu Sanallaştırma

Sunucu Sanallaştırma, mevcut bulunan fiziksel donanımın sanal makineler yardımıyla çok daha verimli kullanılabilmesini sağlayan, çeşitli yazılım ve donanım bağımlılıklarını ortadan kaldıran, bu sayede de yeni ürün ve servis geliştirme maliyetlerinde büyük tasarruflar sağlayan bir yazılım çözümüdür.

Mobil Cihaz Yönetimi

Mobil Cihaz Yönetimi, kurumsal şirketlerde barındırılan mobil cihazların, bir web arayüzü ve uygulama aracılığıyla, şirket verilerinin güvenliğini de göz önünde bulundurarak yönetilebilmesini sağlayan servistir. Android, IOS ve BB işletim sistemine sahip akıllı telefonlar, uzaktan yönetilir ve bilgi güvenliği sağlanır.